Re: nincs cím 2013. december 6. 10:17 banyaiz Előzmény: #680986 320-nál akartam venni. Megvárom míg visszanéz oda aztán lecsapok rá. :) Nem ugrálok. Van így is bőven papírom hasonlóan "jobban" teljesítőek.