Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680977"Ne teszetoszáskodj!" - hallottam egyszer egy sikeres (nagy)befektetőtől itt a topikban...:) vagy ahogy a Drámaköltő fogalmaz: "A tett halála az okoskodás."
Az okosok már ma is vették! (Nyeretlennel mi sajnos nem vagyunk okosok, amit az is mutat, hogy már adnánk ha tudnánk):), de ez ne riasszon vissza, maradjon ez a mi kis problémánk. :)