Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #680977

"Ne teszetoszáskodj!" - hallottam egyszer egy sikeres (nagy)befektetőtől itt a topikban...:) vagy ahogy a Drámaköltő fogalmaz: "A tett halála az okoskodás."

Az okosok már ma is vették! (Nyeretlennel mi sajnos nem vagyunk okosok, amit az is mutat, hogy már adnánk ha tudnánk):), de ez ne riasszon vissza, maradjon ez a mi kis problémánk. :)