Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680930"...Mind1, valami új, ütős, és majdnem hihető történetet kellene kitalálni... dolgozom rajta."
Holnap Xetra-nap. Esetleg "véletlenül" pont holnap bedobni egy "küszöbönálló" felvásárlási ajánlat hírét??... persze egyelőre szigorúan nem-hivatalos forrásból... aztán lehet cáfoltatni, majd újra megerősíteni... ezt a részt már rád bíznám. :-) (lényeg, hogy mi ki tudjunk szállni):)