Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680927

Avval semmi bajom sincs, hogy nincs osztalék idén, de a bejelentés időzítése az több mint érdekes. Volt idén már profit warning, aztán meg jött, hogy mégsem úgy gondoltuk.... Mind1, valami új, ütős, és majdnem hihető történetet kellene kitalálni... dolgozom rajta.