Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #680923

még a végén lehet, hogy ügyes húzás volt a qrvapecér menedzsment részéről az osztiszünet megszellőztetése... aztán februárban 330-nál kénytelenek lesznek mégis valamennyit javasolni a kgy-nek, hogy esni tudjon az elhanyagolt külsejű konzumhölgy :-)