Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680919Ha lesz, akkor meg az idők végezetéig fogod tartani (talán egy kicsit tovább), úgy megszereted majd, hogy képtelen leszel elengedni...nekem elhiheted! A papírnál már csak a management nagyobb k@rva, de jól meg lesznek bas...!