Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680919

Ha lesz, akkor meg az idők végezetéig fogod tartani (talán egy kicsit tovább), úgy megszereted majd, hogy képtelen leszel elengedni...nekem elhiheted! A papírnál már csak a management nagyobb k@rva, de jól meg lesznek bas...!