Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #680784

Vsz nem fogják erre a hírre nagyon leverni.

Várható volt ha lesz is idei évre oszti nem lesz sok. Frekvenciatémák miatt, de ez elvileg egyszeri dolog , hacsak a rezsiharc egyéb harcok nem húzódnak el.

Lassan minden rossz megtörténik a papírral. msci kiesés, 0 osztalék, frekvencia ügyek is lemennek, rezsiharc is tombol. Nem tudom van e még vmi? Vagy volt e vmi még ezeken kívül függőben ilyen szarakodás, már nehéz fejben tartani annyi ilyen van, vagy öregszem. :)