Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #680784Vsz nem fogják erre a hírre nagyon leverni.
Várható volt ha lesz is idei évre oszti nem lesz sok. Frekvenciatémák miatt, de ez elvileg egyszeri dolog , hacsak a rezsiharc egyéb harcok nem húzódnak el.
Lassan minden rossz megtörténik a papírral. msci kiesés, 0 osztalék, frekvencia ügyek is lemennek, rezsiharc is tombol. Nem tudom van e még vmi? Vagy volt e vmi még ezeken kívül függőben ilyen szarakodás, már nehéz fejben tartani annyi ilyen van, vagy öregszem. :)