Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #680755

De jó hogy ma kezdtem el hígítani a 400-as meg 500-as pakkokat....

Kb. olyan szinten szerencsétlen vagyok mint matgab, komolyan mondom ez hihetetlen. K életbe.