Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680770Gondolkozzunk logikusan Béláim! (bár ilyen hír után nem könnyű feladat)...
PF-ről palizáltam ezt a hsz-t, mellyel maximálisan egyetértek:
"...az osztalék nem megy ki a cégből, elvileg az hozzáadott értéket jelent, DE pánik lehet sajna.....arra lennék kíváncsi, az elmúlt hét felhúzása shortzárás és esetleg bennfentes shortnyitás lehet -e?... vajon 275 alá megyünk??? vagy minő meglepő felhúzzák esetleg 300 fölé??? " (#108598)