Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #680770

Gondolkozzunk logikusan Béláim! (bár ilyen hír után nem könnyű feladat)...

PF-ről palizáltam ezt a hsz-t, mellyel maximálisan egyetértek:

"...az osztalék nem megy ki a cégből, elvileg az hozzáadott értéket jelent, DE pánik lehet sajna.....arra lennék kíváncsi, az elmúlt hét felhúzása shortzárás és esetleg bennfentes shortnyitás lehet -e?... vajon 275 alá megyünk??? vagy minő meglepő felhúzzák esetleg 300 fölé??? " (#108598)