Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680768

"Csak aztán nehogy emelkedés (kilövés) legyen a vége! :-) "

Igazad is van! Hogyan vennénk akkor olcsón!? :-) Viszont van egy olyan érzésem, hogy a mai 296-os eladásom rövid távon nem volt rossz döntés...persze azért van még a cafkából :-) Holnap nyitóban természetesen túlreagálják az amatörök... dobálgatják majd mintha ingyé lett volna(és majdnem úgy is volt). No, akkor fogunk mi szinre lépni megent.. készítsd a kosárkákat! :-)