Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680763"...A részvények bár 1 százalékot erősödtek, az osztalékkal kapcsolatos bejelentés csak zárás után érkezett, így holnap akár esés is elképzelhető."
Milyen szépen és bölcsen fogalmaznak! "...esés is elképzelhető." :)
Csak aztán nehogy emelkedés (kilövés) legyen a vége! :-)