Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680755Természetesen nincs gáááááz! Ezt tudtuk, csak nem sejtettük! :-) Azért, abban teljesen biztos vagyok, hogy előbb fog osztalékot fizetni mint a KEG :-) Mondjuk a hír bejelentésének dátuma, több mint érdekes!? A cég értéke ettől nem lesz kevesebb,sőt! Az állam bácsi is kiszórja a pakkját(szvsz az elmúlt hónapban is adott belőle) minek üljön rajta!? Majd mi megvesszük olcsón! Igaz birkanyíró kolléga? :-)