Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680427

"qrvára szeretnék már megszabadulni a dögtől"

Oszt hová tennéd az itt felszabaduló pénzecskét?? Na ugye!! :-) A guruk(és az optimista bányalovak) azt szokták erre a tökölésre mondani, hogy gyüjtögetik! Mi mást csnálnának!? :-)