Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680427"qrvára szeretnék már megszabadulni a dögtől"
Oszt hová tennéd az itt felszabaduló pénzecskét?? Na ugye!! :-) A guruk(és az optimista bányalovak) azt szokták erre a tökölésre mondani, hogy gyüjtögetik! Mi mást csnálnának!? :-)