Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #680408

Itt tartunk most: http://puu.sh/5A0YU.png

Föncsi korábban azt írta erről "az izéről", hogy MA50 fetisiszta... mármint azon felül, hogy országos cafka. A fenti chart alapján láthatóan van benne valami, bár én most valahogy mégis úgy sejtem, hogy kisebb totojázás után legyőzi végre ezt a mumust... (megérzésem kikezdhetetlen tudományos alapokon nyugszik: qrvára szeretnék már megszabadulni a dögtől) :)