Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680401Figyelembe véve a forint és ennek az izének a remeklését, mire jönnek a "xetrásak" már vihetik is 90 centért.
Figyelembe véve a forint és ennek az izének a remeklését, mire jönnek a "xetrásak" már vihetik is 90 centért.