Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680401

Figyelembe véve a forint és ennek az izének a remeklését, mire jönnek a "xetrásak" már vihetik is 90 centért.