Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #680097

PF fórumon olvastam egy konteót (akár én is kitalálhattam volna, annyira jó) :) Eszerint a 26-ai msci kitárazást használhatta ki néhány dörzsölt nagybüfi, hogy beszálljon longba.. Annyira tetszik ez a teória, hogy már-már el is hiszem... :-)