Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680084

Ez nem is olyan rossz, sőt! Csak nehogy egy ismételten feltámadó forradalmi lendület felülírja... 2029- ig friss ropogós frekik, szinte fillérekért !:-) Persze, hogy veszik a telkót mint a cukrot! Lesz haszon télire :-)

Ui: Osztiig Te úgysem tartod... (főleg, ha érdeklődés hiányában el nem marad)