Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hello T-kategória

Zotya32 Előzmény: #668808

http://nol.hu/gazdasag/a_szextelen_igazsag__miert_vandorol_ki_a_milliardos_gattyan?ref=sso

"Merre lépne ki?

– Azon dolgozunk, hogy az internetes eléréssel rendelkező okostévéken miként lehet HD, vagy ahhoz nagyon közeli minőségben nézni a LiveJasmin élő adásait. Ma már képesek vagyunk a HD minőségű kép továbbítására, ehhez csak az szükséges, hogy a modellnek legyen ilyen kamerája. Az a célunk, hogy néhány éven belül az élő műsorokkal ne csak a laptopok, a tabletek és a telefonok, hanem a tévék képernyőjén is megjelenjünk. Szeretnénk a televíziózás felé elmozdulni, hogy ne legyen a néző számára észrevehető különbség az internetes adás és a tévéműsor között. Ha ez megtörténik, akkor a világ legnagyobb médiacége lehetünk, kétezer élő csatornával. Jó ideje figyelek arra, hogy ne IT-, hanem médiacégként tekintsek a vállalkozásomra. A lehetőségek pedig korlátlanok. A csatornáinkon sztárok is születhetnek, akik majd Hollywoodba akarnak menni. Ha én eleve jelen vagyok ott egy filmeket vagy sorozatokat készítő produkciós irodával, akkor az üzletág egész vertikumát átfogó, nemzetközi holdingot hoztam létre."

akkor fog a Fuso elszállni, ha jön a hír, hogy a Jasmin elérhető fusotv-n.... :))