Re: nincs cím
úttakarító Előzmény: #667140Hathor a jó barátom,macika viszont egy igazi egyéniség,aki hiányozna.Valahogy tűzszünetet kéne kötniük és a gyerekes hülyeségeket elhagyniuk.Pl:kamuhuszár,trollkodás stb...
Hathor a jó barátom,macika viszont egy igazi egyéniség,aki hiányozna.Valahogy tűzszünetet kéne kötniük és a gyerekes hülyeségeket elhagyniuk.Pl:kamuhuszár,trollkodás stb...