Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

úttakarító Előzmény: #667140

Hathor a jó barátom,macika viszont egy igazi egyéniség,aki hiányozna.Valahogy tűzszünetet kéne kötniük és a gyerekes hülyeségeket elhagyniuk.Pl:kamuhuszár,trollkodás stb...