Macika, Hathor, Hathor Macika
LebleufTotál más habitusotok van, ami számomra megfér egymás mellett, ha
ki-ki maradna a saját hit- és véleményrendszerénél a stockis kereteken belül,
Mentes maradna a visszaszólásoktól és attól, hogy
kétes kép _mindkettőtökről_ kialakuljon.
A valóság mindannyiunktól függetlenül ugyanaz marad, és magáért beszél, mindig tükröt mutat…
Össze tudom hasonlítani azzal ki mit mond(ott), miben hisz, mit osztott meg és mivé vált.
Kár ezt (ki mikor mit mondott bezzeg én!) a tagokra és a fórumba eröltetni.
Jókat!