Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #667033Bocs hogy beleszólok, de Te sértegetsz mindenkit állandóan.
Kamus, beültető, q.anyád, idióta, albert, koi, marsika, manoka meg egyéb dolgokkal csak engem.
Azon kívül csak böfögsz minden topikban.
Folyamatosan Buxról írok, Te meg üsd, vágd, yo.. okos macika.
Ha nincs ilyen agymenés, én sem válaszolok rá.
Összes kis papír topik szét van verve.
Már nem is írok KEGbe emiatt. Minek?