Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Hathor Előzmény: #665671

Forintunk keménykedik 297en van megint.

Kíváncsi leszek mi lesz egyszer az a momentum, amire elhagyjuk fel 19-20Kt