Re: ds
Hathor Előzmény: #665659Jó lenne már, ha elindulna valamerre végre a BÉT.
Ez a Qrva nagy altatás már nagyon uncsi
SP és DAX csinált egy réses esést, most meg húzzák vissza azt is dojira is. Mire jó ez a fejetlenség?
Indítsák meg a piacokat és csókolom.