Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Hathor Előzmény: #665659

Jó lenne már, ha elindulna valamerre végre a BÉT.

Ez a Qrva nagy altatás már nagyon uncsi

SP és DAX csinált egy réses esést, most meg húzzák vissza azt is dojira is. Mire jó ez a fejetlenség?

Indítsák meg a piacokat és csókolom.