Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

....amúgy igazán gömbölyű akkor lenne a nap ha jönne kormányzati oldali bejelentés devizahiteles ügyben

....avagy bejelentenék hogy mégsem engedik Magyarország egészségügyi gyöngyszemének kivásárlását a gonosz külföldi multiknak és vissza minden