Re: nincs cím
Borska Előzmény: #665090én speciel 10 kőkemény konti short-al várom a folytatást
fokozódó esés esetén tolnék még rá 10et ha pedig törné végre valahára a 18000-at valahova oda beraknám a stoppot majd hátradőlve élvezném a műsort
a horvátokhoz pedig ennyi :
most illő képpen megköszönték az oly sokszor oly sokat emlegetett Orbáni eu tagságos utánjárást :) :) :)
faramuci dolog ez a MOL ügy