Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #665090

én speciel 10 kőkemény konti short-al várom a folytatást

fokozódó esés esetén tolnék még rá 10et ha pedig törné végre valahára a 18000-at valahova oda beraknám a stoppot majd hátradőlve élvezném a műsort

a horvátokhoz pedig ennyi :

most illő képpen megköszönték az oly sokszor oly sokat emlegetett Orbáni eu tagságos utánjárást :) :) :)

faramuci dolog ez a MOL ügy