Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #664389

Én még longban vagyok 18480-as átlaggal.

Úgy látom menni akarunk még felfelé.

19000 ezer körül lehet, hogy lezárom.

Ki hogyan gondolja a továbbiakat ?