Re: nincs cím 2013. szeptember 25. 13:14 Konvektor Előzmény: #664389 Én még longban vagyok 18480-as átlaggal. Úgy látom menni akarunk még felfelé. 19000 ezer körül lehet, hogy lezárom. Ki hogyan gondolja a továbbiakat ?