Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Előzmény: #661067

Bankot rabolni - kockázatos.

E-Star befektetők kifosztása - törvényes.

Nem csinálunk egy Nyrt-t? Feldumáljuk, kiszedjük a hasznot, oda ültetünk egy majmot, átadjuk a fél céget valam offshore-nak és utána röhögünk a felültetetteken. Elvégre mindezt törvényi felhatalmazással lehet abszurdisztánban megcsinálni, ekkora vastag bőrrel a pofán, mint ami ebből a közzétételből kisüt.

Ezt röviden úgy lehetne megfogalmazni, hogy

B+, igen, megcsináltuk, megdögölhettek - mi meg majd rábrunyálunk a sírotokra.