Re: nincs cím
Előzmény: #661067Bankot rabolni - kockázatos.
E-Star befektetők kifosztása - törvényes.
Nem csinálunk egy Nyrt-t? Feldumáljuk, kiszedjük a hasznot, oda ültetünk egy majmot, átadjuk a fél céget valam offshore-nak és utána röhögünk a felültetetteken. Elvégre mindezt törvényi felhatalmazással lehet abszurdisztánban megcsinálni, ekkora vastag bőrrel a pofán, mint ami ebből a közzétételből kisüt.
Ezt röviden úgy lehetne megfogalmazni, hogy
B+, igen, megcsináltuk, megdögölhettek - mi meg majd rábrunyálunk a sírotokra.