Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #660704Na megjöttél úttakarító barátom?!
Írt Steier úr:
"Vezetékes rezsicsökkenés jön (csak) ,mert a PB-hez több tárolókapacitás kellene , különben óriási zavarok jöhetnek.Ráadásul ilyenkor van a palackos igazi szezonja , már mennek a szieszták,jönnek az ünnepek szóval ezt nem kockáztatja a kormányzat. Viszont jó érzés ,hogy a Budavári Palota borfesztjén is a Stafétagáz a nyerő!DrSJ"
"Vezetékes rezsicsökkenés jön (csak)"
Azon gondolkodtam, hogy macikának kifizetetlen rezsi számlái vannak, és ezért nagyon fontos neki a rezsicsökkentés.
Így érthető miért másolja minden nap be a vezetékes gáz, villany, távhő csökkentést ide.
Örüljünk vele együtt! Ha neki jó, mi is fórumosok vagyunk, érezzük vele együtt!
"Ráadásul ilyenkor van a palackos igazi szezonja"
Na az yo lesz, ha jön a szezon!
"Viszont jó érzés ,hogy a Budavári Palota borfesztjén is a Stafétagáz a nyerő!DrSJ"
Jó lenne, ha többen rájönnének a biztonságos Staféta gáz használat életet menthet! Nem mindig az olcsó az olcsó!
Voltak itt 2014re nagy tervek a Staféta gázzal a PB Gázipari Egyesület által..
Ők is vicceltek csak? 2014 közel van. Mozgolódás van a cég körül nagyon..
"tovább szélesedett az acél Stafétagázpalack családot használók köre. Az alumínium palackok
minősítését pedig jól mutatja az a közlemény, melyben a Magyar PB Gázipari Egyesület tudatta, hogy 2014-re az alumínium palackot más rendszerrel váltja fel! Ez jelentős piaci és
üzleti előnyt biztosíthat a már piacon lévő Stafétagáz családnak, ahol a Jumbo palackok -versenytárs nélkül – olyan új innovatív területeken és technikákban jelentek meg, mint amezőgazdasági fagymentesítés és a téli kátyúzás.
- A KEG Nyrt. továbbra is az egyetlen acél, biztonsági szelepes palackforgalmazó
(Stafétagáz család), amellyel újabb rendezvények kiszolgálásának jogát szereztük
meg."