Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #659539A charton az jelenik meg, hogy kitörés jön.
Stiv láthatja mi volt a jel. Ismerjük.
Ott volt, ma jött hír, kitört. A charton napok óta ott van.
Én önállóan nem figyeltem mai napig a chartját külön MOLnak.
Egyébként sem tudok mindent megvenni már.
Elég ami van eddig is :D
E-starban mondtam ugyanez volt.
Jel a charton és kitörés.
Az hogy más nem hiszi el, az az Ő dolga.