Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659539

A charton az jelenik meg, hogy kitörés jön.

Stiv láthatja mi volt a jel. Ismerjük.

Ott volt, ma jött hír, kitört. A charton napok óta ott van.

Én önállóan nem figyeltem mai napig a chartját külön MOLnak.

Egyébként sem tudok mindent megvenni már.

Elég ami van eddig is :D

E-starban mondtam ugyanez volt.

Jel a charton és kitörés.

Az hogy más nem hiszi el, az az Ő dolga.