Re: nincs cím 2013. szeptember 11. 15:13 BudFox Előzmény: #659501 hétfőn majdnem padlót fog a BUX , ma meg már nem győzik felfelé tépni ? hogy nem akar ez a 18.000 elesni.... nemtudom hányszor pattant már innen fel.