Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

vajon mi megy a MOl-ban, hogy már 5mrd-ért elkelt.

Máskor egy hét alatt van benne ennyi forgalom.

Vajon csak spekiznek benne?

Mindenesetre én nyomtam egy adag shortot a BUX-ban 18.300 felett folyamatosan növelve

Jó lenne már USA-ban egy rendes korrekció. Az megnyugtatna.