Hozzászólás
Aptitivajon mi megy a MOl-ban, hogy már 5mrd-ért elkelt.
Máskor egy hét alatt van benne ennyi forgalom.
Vajon csak spekiznek benne?
Mindenesetre én nyomtam egy adag shortot a BUX-ban 18.300 felett folyamatosan növelve
Jó lenne már USA-ban egy rendes korrekció. Az megnyugtatna.