Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659257

Még hogy nincs pénz..

"Augusztusban is szépen vette a lakosság a PEMÁK-ot

2013. szeptember 11. 13:01

A júliusi 44 millió euró után augusztusban 63 millió euróval 1,772 milliárd euróra nőtt az euróalapú Prémium Euró Magyar Államkötvények összesített állománya - közölte ma az Államadósság Kezelő Központ. Az adósságkezelő tegnapi közleménye szerint az egyéb lakossági állampapírokat 46,8 milliárd forint összegben vették a magyar háztartások, így a mai adatokkal együtt már azt is tudjuk, hogy az összes lakossági állampapír költésük 65,9 milliárd forintot tett ki, ami továbbra is "tisztes" volumennek mondható. "