Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #659225az ember olyannak higgyen akit ismer vagy már bizonyított..az első lehúzások a müszi-vel kezdődtek..a szisztem semmit nem változott..várszegi ügyesebben csinálta..5-10x lehúzta a rókák bőrét.
volt olyan kispapír (már nem tudom melyik) amit amerikai stílussal vezettek be.. TV-ben mutattak képeket szép nők pasik pezsgő kaviár buli...mert tőzsdére vitték a papírt.. a kismaki azt hitte ha vesz a részvényből utána már ö is ott mulat..pedig akkor már az ő pénzét költötték.
Most az van E-star esetében valakik tudnak vagy sejteni vélnek dolgokat a továbbiakról..pár kisbefektető meg lesz mi lesz felszállt a vonatra..a birkák meg arra mennek amerre terelik őket..vannak makacs birkák..akik azt mondják..ááá nem hagyom magam kirázni..na ezek meg elveszítik a teljes pénzüket..ők a 12k-ról 0,1k-sok.
Speki papír rulettszerű nyerési eséllyel...
A tőzsde sima egyszerű üzlet, semmi személyes.
Van aki rulettszerűen vesz..vagy jó lesz vagy nem..ha nem bukóban eladja
Van aki kiválaszt papírt ágazatot..van terve..megismeri a papírt.. támaszoknál vesz de érzelem nélkül eldobja ha kell..ez már járható út
Van aki hisz vagy tud dolgokat..időtáv nélkül vesz bele egy-egy papírba és amikor kellő nyereség van rajta eldobja...a nagy pénz ebben van...