Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659244

Ennek ellenére szépen duplázott a papír megint.

Valamit árazott a papír. Mint láthattuk, a csődegyességet.

Ezek után előre gondolkodik az ember, nem hátra hogy mire lehetett mínusz a beszámolóban.

Na de én nem fogom a képletet kirakni.

Majd Te elmondod újra.

De elmondom a verziódat: csőd, cégközlöny, mutyi, kamu, über mutyi, röhej, ATL, alsó limit, -20%, pszáf.

Köszönjük! Viszlát!