Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #659241Ma is lehet kereskedni a papírral.
Eddig is lehetett.
A tőkepiac nem habostorta! Egyszer lent, egyszer fent!
A gazdasági válságok arra valók, hogy nehéz helyzetbe kerüljenek a cégek.
Onnan pedig próbáljanak felállni, majd eredményt elérni a kilábalással.