Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659241

Ma is lehet kereskedni a papírral.

Eddig is lehetett.

A tőkepiac nem habostorta! Egyszer lent, egyszer fent!

A gazdasági válságok arra valók, hogy nehéz helyzetbe kerüljenek a cégek.

Onnan pedig próbáljanak felállni, majd eredményt elérni a kilábalással.