Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659195

Nem fogok én semmit írni..

Kinek? Trolloknak írjak be setupokat?

Utána meg elküldtök az anyámba..

szépen vagyunk.

Forrjatok a saját levetekben. Mindenkinél okosabbak vagytok úgy is.