Re: nincs cím 2013. szeptember 11. 9:10 Hathor Előzmény: #659195 Nem fogok én semmit írni.. Kinek? Trolloknak írjak be setupokat? Utána meg elküldtök az anyámba.. szépen vagyunk. Forrjatok a saját levetekben. Mindenkinél okosabbak vagytok úgy is.