Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #659182Ha kis vevő van, az a baj, hogy csak kicsik veszik..
ha nagy vevő van, az a baj, hogy kamu.
A többi puffer, meg über mutyi szöveg.
Legőszintébben mondom, hogy ez szánalmas, és unalmas.
Hogy lehet így elcseszni egy fórumot ilyen emberekkel..
már undorral jövök fel a fórumra..
írni sincs kedvem.