Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659182

Ha kis vevő van, az a baj, hogy csak kicsik veszik..

ha nagy vevő van, az a baj, hogy kamu.

A többi puffer, meg über mutyi szöveg.

Legőszintébben mondom, hogy ez szánalmas, és unalmas.

Hogy lehet így elcseszni egy fórumot ilyen emberekkel..

már undorral jövök fel a fórumra..

írni sincs kedvem.