Re: nincs cím
Ferenc86 Előzmény: #659168Visszanéztem demon, vagy 42k vagy 62k-nál tett be engem, elképesztő, addig többen is betudtak állni, nem értem hogy, miért nem raknak be hamarabb. Na mindegy, ma vissza is vonom szerintem, mert most már innentől ultra riskes a dolog, aztán meg ha már megkapja az ember az lesz a baj.. Ebből totál kimaradtunk, senki nem tudott venni.