Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Breaking news!

http://www.portfolio.hu/vallalatok/kkv/dunaferr_felfuggesztik_a_letszamleepitest_2.4.188950.html

"15:59: Be is jelentették

Néhány héten belül a jelenleginél magasabb szinten folytatódnak a kormány és az ISD Dunaferr Zrt. vezetése közötti tárgyalások, és addig az elbocsátandó munkavállalók nevesítését felfüggesztik - jelentette be az MTI tudósítása szerint a foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkár és a cégvezető kedden Dunaújvárosban.

Czomba Sándor közölte, hogy azért kérték a létszámleépítés folyamatának szüneteltetését, mert "amíg a tárgyalások zajlanak, nem célszerű az elbocsátásban előrelépni". Hozzátette: az ügy felgyorsulását várják a magasabb szintű tárgyalásoktól, amelyek célja, hogy ne néhány hónapra, hanem évekre stabilizálódjon a Dunaferr léte.

14:30: Egyelőre senkit sem bocsátanak el

Felfüggesztésre kerül a létszámleépítés, amíg zajlanak a tárgyalások az adásvételről. A cégvezetés kérésére a tárgyalások magasabb szintre kerülnek - tudta meg a Portfolio.hu. Az elbocsátásban első körben érintettek nevesített listáját a cég vezetése nem adja még át a szakszervezeteknek."