Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658584

Biztosan nem olvassák a fórumot, hogy csőőőőd, minden csőőőőd.

Tegnap azt mondta neked Exmnbs bárhol ráadhatsz, csak nyersz vele.

Már a tegnapi ráadással is milyen jól járnál ,-)

Na yo szurkolást!

én pihenek, ahogy Herceg úr mondja.

Jó lesz pihenni.