Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #658584Biztosan nem olvassák a fórumot, hogy csőőőőd, minden csőőőőd.
Tegnap azt mondta neked Exmnbs bárhol ráadhatsz, csak nyersz vele.
Már a tegnapi ráadással is milyen jól járnál ,-)
Na yo szurkolást!
én pihenek, ahogy Herceg úr mondja.
Jó lesz pihenni.