Re: nincs cím
Kiss Zoltán Előzmény: #658419Gondolom a bírónak nem kellett némasági fogadalmat tennie,egy héttel később meg felfüggesztik,amikor már egy hete megszületett a döntés,ez vicc!
Gondolom a bírónak nem kellett némasági fogadalmat tennie,egy héttel később meg felfüggesztik,amikor már egy hete megszületett a döntés,ez vicc!