Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kiss Zoltán Előzmény: #658419

Gondolom a bírónak nem kellett némasági fogadalmat tennie,egy héttel később meg felfüggesztik,amikor már egy hete megszületett a döntés,ez vicc!