Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #658120

Szép forgalmak voltak, adhatnának el abból a sokból legalább pár ezret ma.. csak hogy meglássam benne vagyok-e az első 30k vevőbe, amiből már 20k majdnem megkapta, az egy ember, jól elvettet a lehetőséget másoktól.