Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #658052

Jaja látom bocsi, csak annyi a bántó hsz itt mások részéről, hogy nem is volt nyomrom letekerni az oldalt. Jó lenne ha normális hangvételt venne a fórum, s az érintettek végre normálisan, kultúráltan szólnának hozzá!

Nem értem, jött egy jó hír, most emelkedik az árfolyam, eddig lefele ment, végre van ez is az is, aki meg tudja, használja ki azt kész, mit kell ezen ennyit bonyolítani.