Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658028

Ki akar erről beszélni?

Miért nem üldözöd ki a trollokat?

Akkor nincs erről téma.

papírja nincs itt, nem is akar venni. Akkor minek rombolja a topikot?

Dicsákkal eladatta volna a papírjait.

Most az aljhoz képest 40%kal kintebb lenne Ő is.