Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 9:34 Hathor Előzmény: #658015 Van a frászt van. Kamu az egész. Majd ha bezár a bazár. nem tudsz végleg papírt venni, felszámolás lesz, akkor lesz csőd.. addig csak bizakodhatnak benne a csődösök.