Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658015

Van a frászt van.

Kamu az egész.

Majd ha bezár a bazár. nem tudsz végleg papírt venni, felszámolás lesz, akkor lesz csőd..

addig csak bizakodhatnak benne a csődösök.