Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657983

nekem mindegy mi lesz, csak leírtam mire gondolok a hír után. szerinted nem éri meg nekik 0 ellenállással szemben felhúzni addig, amíg csak lehet?? ahogy beshorltoták a cégüket, simán össze is szedhették az eldobált papírokat, bristoli csövesek mögé bújva.

Az tény, hogy a pénteki nyitó után kisbüfi otthonról nem tudott venni, akár mit írnak, az egyértelmű bróker-mutyi vétel volt, mind a nyitás, mind az 5 perc felfügg. után.

viszont, ha 366 és netán fölé megy, viseld nyugalommal, ne menjen fel a vérnyomásod miatta... főleg, ha netán Hathor majd beírja mennyit is nyert vele :))