Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #657232

Majd a szokásos kamu dizájn hírek,amik jól mutatnak a sajtóban,a számok nem érdekesek...

Ezt még felhúzzák és ki is szórják addig,amíg jönnek az új papírok vsz. De az is lehet,hogy most már tényleg mint "normális" cég fog működni,a nagy buli már megvolt