Re: nincs cím
Grizzly Géza Előzmény: #657221Csak azért bátorkodtam megjegyezni,mert valaki nagyon jól járt ezzel az f.a. paráztatással,a végére sokaktól elvették a bennfentesek a papírt,figyeld meg,jönnek majd a jó hírek,mint a régi szép időkben ;) Menni fog 4-500-ig