Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #657216Legszentebb kenyerem....
KEG és E-star oly nekem,
mint a legszentebb kenyerem,
fogyasztanám őket éjjel nappal,
sok troll ember vív ezzel azzal.
Azt kiáltják csőd lesz, kampec
ennek annyi, most vége lesz.
Buta ember ki bele vesz,
mondja mindig ugyanezt.
Mi van öcsém? Mit hadoválsz?
Hathor komát itt provokálsz?
Bukott lelked a pokolban,
élt életed most romokban..
Köszönheted ezt magadnak,
számláid már apadnak..
demo lett a kenyered,
saját kajád eheted..