Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #657153

Azert azt ne felejtsd el, hogy az 50 m db uj reszvennyel az egy reszvenyre juto ertek sztem egy kalap s**r...

Persze ettol meg rangathatjak felfele esz nelkul, hogy lehessen honnan onteni majd, hiszen most ugysem lesz nagy elado sztem.